Realizace zahrad

Pro realizaci zahrady se dá zvolit jakýkoliv termín od března do konce listopadu. Rostliny se vysazují od jara až do zamrznutí půdy, tedy i v letních měsících. Správný výběr rostlin patří při realizaci zahrady mezi nejdůležitější. Do zahrady je třeba vybrat rostliny, které se hodí do místních podmínek, jako je sucho, vlhko, úpal nebo stín. Dále jsou to různé druhy půd, ale ty se dají případně vylepšit. Nemělo by se ani zapomínat, jakých rozměrů budou dosahovat rostliny v průběhu let.

Snažíme se o to,aby se zahrada stala téměř bezúdržbovou a nemuseli jste se, každý den věnovat její údržbě. Růstu plevele a vysychání půdy zamezí textilie, zakrytá mulčovací kůrou nebo kačírkem. Prorůstání trávníku do záhonu zabrání obrubník, používáme převážně obrubník z PVC, možné jsou i jiné materiály. Lem Vám také usnaďní sekání trávníku.

Zahrada Plzeň

realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad

Možnosti realizace zahrady

Realizace zahrady na klíč

Realizaci zahrady na klíč nabízíme od návrhu zahrady, terénních úprav po kompletní osázení a úpravu zahrady. Zajistíme Vám potřebný materiál, dopravu a práce, které s realizací zahrady souvisí.

Rekonstrukce zahrady

Máte starou, neudržovanou zahradu? Zdá se Vám zahrada fádní, výsadba je přehuštěná, rostliny živoří a působí nevzhledně? Pomůžeme Vám zahradu oživit. Vysadíme zajímavé dřeviny, umístíme solitérní kameny, kačírky. Přídáme vodní prvek, skalku, suchou zídku, šlapáky...

Realizace zahrady svépomocí

Finančně výhodný způsob realizace zahrady. Na co stačíte, necháme na Vás, jako rozvoz zeminy, přípravu záhonů, mulčování výsadby. Poradíme, pomůžeme jak budete potřebovat. Můžeme zajistit rostliny menší velikosti za nízké ceny. Rostliny s Vámi rozmístíme a poradíme s jejich výsadbou.

realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad realizace zahrad